Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Hemen hemen her yerde hizmet veren bir şubesi bulunan ziraat bankası müşterilerine birçok kolaylıklar da sağlıyor. Bu yeni kampanyası da herkesin yüzünü güldürebilecek türden bir kampanya olan masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası. Ziraat bankası müşterilerine dosya masrafı gibi ya da dosya tahsis ücretleri gibi ücretler almayarak masrafsız kredi veriyor. 48 ay vadeye kadar çıkartılabilen kredinin masrafsız ve uygun faiz oranları dahilinde olması da müşterilerin yüzünü güldürüyor. En fazla 50.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi çekebiliyor ve bunu 48 ay vadeli olarak anlaşabiliyorsunuz. Faiz oranı ise %1,26 olarak belirleniyor. Ne kadar çekerseniz çekin masrafsız ihtiyaç kredinizin faiz oranında bir değişim olmuyor.

Masrafsız Kredi Neler Sağlar?

Öncelikle ziraat bankasından masrafsız krediyi belirli ödeme seçenekleriyle kendiniz seçebiliyorsunuz. Hiçbir zaman diğer bankalarda bulunan dosya masrafı dosya tahsis ücreti gibi ücretleri ödemiyorsunuz. Bunun yanında haberleşme gibi ücretler de ödemiyorsunuz. Kredi ödemeleriniz olduğu sürece de bir hayat sigortası uygulanıyor.

Masrafsız İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

Ziraat bankası masrafsız ihtiyaç kredisine başvurabilmek için öncelikli olarak 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor, SGK kaydınız ve ya vergi levhanızın olması gerekiyor, kredi notunuzun da banka tarafından kabul edilebilecek derecede olması gerekiyor.

Gelir Belgesi İsteniyor Mu?

Diğer kredilerde de olduğu gibi ziraat bankasının masrafsız ihtiyaç kredisinde de gelir belgesi istenmektedir, çalışansanız maaş bordrosu emekliyseniz emeklilik maaş belgeniz, esnafsanız vergi levhanız, ek geliriniz varsa ek gelirinizi gösteren belge, kira geliriniz varsa kira sözleşmenizi bankaya götürerek başvuru yapıyorsunuz.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisine Başvuru Yapılacak Yerler

Bu krediye başvurunuzu yapmak için şubeye gitme zorunluluğunuz bulunmuyor isterseniz internet şubesine bağlanarak başvuru yapabilir ya da çağrı merkezini arayarak başvuru yapabiliyorsunuz. Ek olarak ATM giderek de başvuru yapabiliyorsunuz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?