Ziraat Bankası Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Ve Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de 200 binden daha fazla kişi bankacılık işlemlerinde Ziraat Bankası’nı tercih etmektedir. Ziraat Bankası’nın yürütmüş olduğu yoğun reklam çalışmaları, müşterilerin Ziraat Bankası Maksimum kartını tercih etmelerinde büyük rol oynamıştır. Devlet destekli bir banka olması sebebi ile güvenirliği çok fazla olduğundan müşteriler tereddüt etmeden bu bankadan kredi ve kredi kartı kullanabilmektedir.

Sunmuş olduğu alternatif ve taksit seçenekleri ile Maximum kart yaygın olarak kullanılmaktadır. Sizler de hala bu bankanın kartını kullanmıyor ve hangi bankanın kredi kartını kullansam diye bir arayış içerisinde iseniz Ziraat Bankası Maximum kartı sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Seçenekleri

Maximum kart 2 farklı seçenek ile müşterilere tercih hakkı sunmaktadır. Bunlardan biri normal kart iken diğeri ise temassız kart olarak kullanım alanınıza göre tercih edilebilir. Temassız kartınızı yapmış olduğunuz alışverişler 50 TL altında olması kaydı ile şifresiz kullanabilir ve hızlı bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat temassız kartların kullanımların da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Son zamanlarda temassız kartlardan şifresiz olarak işlem yapılabilmesi kolay olduğundan dolandırıcılar tarafından müşteri kartlarından çekilen paraların çok fazla olması sebebi ile dolandırıcılık konuları fazlası ile gündeme gelmiştir.

Maximum kartlarının tercih edilmesindeki diğer sebeplerden biri ise bankanın alışverişlerinizde size vermiş olduğu bonuslardır. Bu bonusları biriktirerek bankanın anlaşmalı olduğu kurumlarda nakit para gibi kullanabilirsiniz.

Kredi Ve Kredi Kartı Başvuru Seçenekleri

Ziraat Bankasının kredi ve kredi kartını kullanma talebiniz olacak ise birkaç seçenekten birini tercih ederek başvuru yapabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Bankaya sms ile talebinizi iletip kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TC Kimlik Numaranız, Kredi veya Kredi Kartı limit talebiniz ve aylık geliriniz gibi bilgileri yazarak 4747’ye yönlendirebilirsiniz. Sizlere en yakın olan Ziraat Bankası şubesine uğrayarak banka yetkililerinden yardım alabilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?