Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel emeklilik sistemi %25 devlet katkısı ile gerçekleştirilen, sisteme yatırılan her 100 TL için sizin adınıza 25 TL katkıda bulunan bir emeklilik sistemidir.

Bireysel Emeklilik Sistemine Kimler Katılabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes bireysel emeklilik sistemine katılabilir. Hangi mesleği yaptığınız da hiç önemli değildir. Ayrıca SSK üyesi olmanıza da gerek yoktur. Yaptığınız ödemeler devlet tarafından gözetim altına alınmaktadır. Bireysel emeklilik sisteminin en önemli avantajı 100 TL yatırdığınızda 25 TL devlet katkısı almanızdır.

Bireysel emeklilik Garanti Bankası uzman kadrosu ile paranız emin ellerdedir. Yapacağınız ödemeler sizin rahatınız için yapılan bir sistemdir. Garanti bankasına yatırdığınız her ödeme değerlendirilir. Yatırdığınız 100 TL 125 TL olur ayrıca paranız garanti bankasında değerlendirildiği için bireysel emekliliğiniz bittiğinde daha fazlasını elde etmiş olursunuz.

Bireysel Emeklilik Sistemi Avantajları

Her bütçeye uygun yapılmış farklı planları seçebilirsiniz.

Ödeme periyodunu kendiniz belirleyebilirsiniz. (1 ay, 3 ay, 6 ay,)

İstediğiniz zaman ödemelerinizi durdurabilir, istediğiniz zaman durdurduğunuz ödemelerinizi kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ödeyemediğiniz aylarda illa ödeyeceksiniz diye bir kaide yoktur. Ayrıca bunun için ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur ve hiç kaybınız olmaz.

Geleceğinize göre bütçenizi ayarlayıp dilediğiniz zaman emeklilik planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme ne kadar hızlı davranıp erken katılırsanız o kadar avantajlı olmuş olursunuz.

Bireysel Emeklilik Sistemi Başvuru

Başvuru yapmak için Garanti Bankası mesai saatleri (09.00 ile 17.00) arasında size en yakın bankaya giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz www.garanti.com.tr den ya da Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden istediğiniz zaman bilgi alabilir işlem yapabilir ya da işlemlerinizi durdurabilirsiniz.

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik için sizin seçtiğiniz fonlarınızı uzman kadrosunda paranızı güvence altına alıp değerlendirmektedirler. Emeklilik yatırım fonları günlük gözlenmekte ve Takasbank’ta saklanmaktadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?