Aktif Bank Açılış Saati Kaçta Açılıyor ?

Aktif Bank Açılış Saati Kaçta Açılıyor ?

Ülkenin gelişmesi için en önemli rollerden biri de bankacılık işidir. Ülkemiz için de bu sektörü için hizmet veren birçok bankaya rastlıyoruz. Bankaların Kimi devlet bünyesine aittir bazıları ise tamamen özel olmakla birlikte bir şahıs ya da firma adına faaliyet göstermektedir. Özel bankalardan biri de müşterilerinin genellikle müteşekkir olduğu bankalardan biriside Aktif Bank’tır. Kökleri 1999 yılında atılmıştır. Aktif Bank ismini ise 2008 yılında alıp şuana kadar müşterilerine hizmet vermiş ve de vermeye devam etmektedir. Aktif Bankası ile ilk defa karşılaşanlar ya da duyup bilgi sahibi olmayanlar için en çok merak ettiği ve sorguladığı sorulardan biri de e Aktif Bank bankasının hangi saat de açıldığıdır.

Aktif Bank Saat Kaçta Açılıyor?

Aktif Bank açılış zamanı, bankacılık sektöründe hizmet vermek de birçok banka ile hemen hemen aynıdır. Hafta içi açılış saati 9.00’da müşterilerine açan Aktif Bank saati 12.30’u olana kadar müşterilerine durmadan olarak hizmet verir. Öğle saatlerin de yemek molası vermek de olan banka sadece bir saatlik bir moladan sonra tekrardan şubelerini hizmete saat 13.30’da müşterilerine açmak da. Üç buçuk saatlik durmaksızın hizmet den sonra saat akşam 17.00’ı gösterdiğin de o gün için Aktif Bank şubeleri kapanmak da.

Aktif Bank Hafta Sonu Ve Tatil Günlerinde Çalışıyor Mu?

Aktif Bank, üzgünüz ki hafta sonu ve de resmi tatil günlerinde iş yerlerini hizmete kapatmaktadır. Bu sonuçtan eğer şubeden gerçekleştirmeniz şart olan bir işleminiz varsa çalışma saatlerini dikkate almalısınız. En fazla kullanılan işlemler için de ilerde gelen para aktarmaları işlemlerinde ise tatil günlerinde yapmak da olduğunuz havale işlemlerinizde fark etmeyen bir sıkıntı yaşamanız söz konusu olamaz. Lakin EFT işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman işlem beklemeye aktarılır ve de ilk iş gününde işleme koyulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?